drnowopolskiTen blog znajduje się w serwisie niepodległy.pl
Dowiedz się więcej.

« niepodległy.pl
 strona główna działy tagi szukaj 
Polska2019.08.31 18:10

Ach jakie nieszczęście! Jakie nieszczęście!!

   
 
Na pociechę dla zalatującej obornikiem śmietanki polskiego narodu z „prezydentem” Dudą i „premierem” Morawieckim na czele, zjawi się na szczęście wiceprezydent Mike Pence.
 

Nasz największy przyjaciel i opiekun Donald Trump nie przyjedzie do Warszawy!  Jego obowiązki w stosunku do „niezastąpionego narodu świata” (indispensable nation) , jakim są Amerykanie, zmuszają go do pozostania w waszyngtońskim bunkrze przeciwatomowym i oglądania „przez satelitę”  huraganu, który obruszył się na ten wspaniały kraj!  A przecież gorące serca Polaków z drżeniem oczekiwały na ostatni etap stanu nirwany, jakiego ten „wielki naród w sercu europy” miał doświadczyć w postaci zniesienia amerykańskich wiz!

 

Na pociechę dla zalatującej obornikiem śmietanki polskiego narodu z „prezydentem” Dudą i „premierem” Morawieckim na czele, zjawi się na szczęście wiceprezydent Mike Pence.  Będzie więc komu składać dowody poddaństwa i uwielbienia. 

 

No ale co mają począć zwykli „polscy patrioci”? 

Mogą co prawda radować się bezpieczeństwem po amerykańską okupacją, mogą delektować się nowo nabytym „polskim kosmopolityzmem”, obserwując rosnące w postępie geometrycznym rzesze drogich nam gości z zagranicy, a zwłaszcza ich kolorowego segmentu, w którym to tak bardzo gustują „młode polskie patriotki”.  Każdy „polski europejczyk” może sobie zafundować nawet mercedesa z małym przebiegiem, może szorować wychodki w dowolnie wybranym unijnym mieście, a „ambitne polskie panie” załapać się na pracę w dowolnym unijnym burdelu, …ale pozostaje jednak niedosyt szczęścia i „awansu cywilizacyjnego”.  Niedosyt ten może jedynie ukoić zniesienie amerykańskich wiz!  Dopiero wtedy będą tam mogły ruszyć prawdziwe hordy „polskich patriotów”!  Dopiero wtedy nastąpi prawdziwy orgazm szczęścia w społeczeństwie III RP. 

 

Chcąc nie chcąc przysłuchując się w publicznych miejscach gorącym dyskusjom rodaków na ten najważniejszy temat, postanowiłem wybrać się z pielgrzymką do Warszawy, by przed amerykańską ambasadą postawić świeczkę z wotum błagalnym do samego czarta, by raczył spełnić te „patriotyczne” marzenia naszego wspaniałego społeczeństwa.  Niech jadą kochani, niech sycą się dowoli dobrobytem, który szerzy się w tym imperium szatana, jak dżuma w średniowieczu! Na zdrowie!

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

 

 

 
163 odsłony  średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Amerykański reżim wizowy, osiągniecia społeczeństwa III RP.
Re: Ach jakie nieszczęście! Jakie nieszczęście!!   
HADES, 2019.08.31 o 19:03
5*

I dwa dodatki:

1:
Donald Trump wypowiedział się na temat reparacji wojennych od Niemiec dla Polski za zniszczenia, jakie nasza ojczyzna poniosła w okresie II wojny światowej

Przywódca uważa, że: TA SPRAWA GO NIE DOTYCZY !!!
Prezydent Stanów Zjednoczonych pozostanie w tej kwestii neutralny

2:
A Trump spokojnie pyka sobie w GOLFA :))

"Monitoruję huragan Dorian i otrzymuję częste informacje i aktualizacje. Jest ważne, aby brać pod uwagę zalecenia waszych stanowych i lokalnych urzędników. To ekstremalnie niebezpieczna nawałnica, proszę przygotujcie się i bądźcie bezpieczni!" - napisał Donald Trump kilka godzin po przybyciu do Camp David.

Jedna z amerykańskich dziennikarek, Elizabeth Landers napisała na Twitterze, że siedem minut po opublikowaniu tego wpisu, Trump miał wylądować na polu golfowym w Sterling.

Prawdopodobnie prezydent zaczął dzień od wizyty na polu golfowym. "Trump miał być w ten weekend w Polsce. Powiedział, że odwołał podróż by monitorować huragan Dorian. Właśnie odleciał z Camp David na swoje pole golfowe w Wirginii" - napisał na Twitterze Jim Acosta z korespondent CNN z Białego Domu
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło